Kui ees seisab üks elu tähtsamaid sündmusi ja on vajadus väga piduliku riietuse järele, siis tekib samuti dilemma – kas minna suure kaubanduskeskuse rõivaosakonda ja osta sealt midagi enam-vähem sobivat või pigem eelistada rätsepateenust? Kui eelistada rätsepateenust, siis saate olla 100% kindel, et teile õmmeldakse just täpselt selline riietus, mis sobib ideaalselt teie kehaga ja selle tegumood on ka vastavalt soovidele ja vajadusele. Tõenäoliselt eelistate just seda viimast varianti.

Ilmselge, et pole võimalik võrrelda kiirmoena valmistoodangut ja eritellimusel rätsepatööd, sest need ongi igas mõttes erinevad – nii oma tegumoe kui ka hinna poolest.

Täpselt samasugune olukord on ka köögimööbliga. Tänasel päeval on võimalik osta mõnest tavalisest mööblikauplusest valmistoodangut, mis on masstoode, kuid see ei sobitu kunagi ideaalselt teie ruumi seintega, sest see polegi selleks ju mõeldud. Eritellimusel valmistatud köögimööbel on tehtud just arvestades teie ruumi, stiili ning loomulikult erisoove – see sobitub ideaalselt teie koduga, sest ongi sinna sisse spetsiaalselt kujundatud ja projekteeritud. Just sellega meie Desalas tegelemegi.

Arusaadavalt ei ole mõtet võrrelda ka mööblikauplustes sadades, võib-olla isegi tuhandetes eksemplarides tehtud mööbli ja eritellimusena valmistatud mööbli hindasid, sest viimane ongi vähemalt kaks korda kallim, sest ta on kordumatu ja tehtud spetsiaalselt Teile. Samuti on oluline teada seda, et Desala mööbel on valmistatud Eestis ja Eesti inimeste poolt, samas kui enamus suurte mööblikaupluste toodangust ei ole valmistatud Eestis. Seega on suur valik, kas toetate köögimööbli ostuga Eesti inimesi ja siinset majandust või suunate selle meie riigist välja.

Miks eelistada eritellimusel rätsepatööna valmistatud köögimööblit:

  1. Desalast saab klient millimeetri pealt täpse köögi, mis sobitub tema koju perfektselt, mida ta tavalisest mööblipoest kindlasti ei saa.
  2. Desalas on kindlasti suurem valik erinevaid materjale ja mehhanisme.
  3. Desalas tegeleb kliendiga algusest lõpuni üks inimene, kes on oma ala professionaal. Suures kaupluses on sellega kindlasti probleeme, kasvõi juba suure kaadrivoolavuse tõttu. Tavalises mööblipoes peab klient sisuliselt ise köögi kokku panema, sealne töötaja esitab ainult arve. Desalas vastupidi teeb meie pika kogemusega spetsialist enamuse tööd kliendi eest. Ka mööblipoest saab nõustamisteenust osta, aga see on jällegi eraldi tasu eest ning see pole sugugi odav teenus.
  4. Näiteks valmis köögimööblit tellides suurest mööblipoest ei tule lõpphind sugugi soodsam, sest sealsed paigaldushinnad ja muud teenused on väga kallid. Klient paraku näeb esialgu ainult kapi alghinda, mis tundub soodne. Seega alati tuleks uurida, mis on pakkumises ja milliseks kujuneb lõplik hind koos kõigi teenustega. Seda me kogemegi oma töös kõige rohkem, et klient pole teadlik, et konkurendi pakkumine ei sisalda näiteks vee- ja elektriühendusi, aga nende eest küsitakse temalt hiljem ca 500 eurot juurde.
  5. Desala köögid on valmistatud Eestis, mis tähendab, et tööd saavad Eesti inimesed ning seetõttu jäävad ka tööjõumaksud Eestisse.
  6. Meie ökoloogiline jalajälg on väiksem, sest tee tootjalt tarbijani on tunduvalt lühem.
  7. Kui tegemist on reklamatsiooniga, siis meil väikeettevõttena on eluline huvi asi võimalikult kiiresti korda ajada, suures firmas võivad kaebuste menetlemine ja järeltoimetused meeletult aega võtta.
  8. Aeg, mis kulub professionaalil (Desala) ja endal köögi planeerimiseks ja kokkupanekus, on ikka üüratult erinev, seda loomulikult professionaalse teenuse kasuks. Aeg aga teatavasti on tänapäeva inimese vaat et kõige suurem varandus – seda on kindlasti võimalik asjalikumalt, näiteks oma pere või hobide peale kulutada.

Loomulikult ei saa kellelegi ette kirjutada, kas ta peaks rahulduma lihtsama või hoopis kvaliteetse köögimööbliga, aga kui minna tagasi artikli alguses mainitud elu tähtsama sündmuse juurde, siis soovitame kindlasti valida rätsepatöö, sest Te olete ju üks ja ainukordne. Nagu Teie kodugi.

Austusega Teie Desala Sisustus