Meie valmistatud köögimööbel

Köökide projekteerimine ja eritellimusel köögimööbli valmistamine on meie peamiseks tegevuseks.

Oleme tänaseks valmistanud ja paigaldanud rohkem kui 500 erinevat kööki. Loodame, et saad meie galeriist inspiratsiooni ka omaenda tulevase köögi jaoks.

 

Kui palju maksab eritellimusel köögimööbel?

Desala Sisustuses pakutav köögimööbel tuleb täislahendusena ja seega ei ole meie hinnas peidetud kulusid või ei järgne ka mistahes ebameeldivaid üllatusi lisakulude näol. Köögimööbli hind sisaldab mõõdistamist, projekteerimist, disaineri tööd, transporti, paigaldust, aga ka kõikide pakendite utiliseerimist, mida tekib tegelikult päris rohkelt. Lisateenused moodustavad märgatava osa köögimööbli hinnast, mida aga mitmed teised pakkujad ei pane seda sageli üldse algsesse pakkumisse, vaid “üllatavad” sellega klienti hiljem. Selliselt võib näida algselt eritellimusel köögimööbli pakkumine soodsam, kuid hiljem muudavad lisanduvad kulud hoopiski koguhinna meie omast suuremaks.

Enamasti jäävad täislahendusena eritellimusel köökide hinnad vahemikku 10 000 – 15 000 eurot. Väga oluline on pakkumiste võrdlemisel mõista, mis on pakkumise sisuks. Desala puhul on tegemist ikkagi nö räptsepa tööga, kus parima tulemuse ja selguse saab alati kui tellija kohtub silmast silma disaineriga ning kõik detailid saab üheskoos läbi arutatud ja selgitatud. Oluline ongi mõista, et tervik hind köögimööbli tellimisel hõlmab ka kõiki muid kulusid, mille meie toome välja kohe algses pakkumises, sest oleme kindlal seisukohal, et esmatähtis on ausus ja avatus ning kliendi kindlus, et nimetatud summa eest saabki ta täpselt soovitud tulemuse.

Loe pikemalt siit:  Kui palju maksab uus ja uhke eritellimusel köögimööbel?

Saada kiri

Soovid, et teeksime Sinu mööblile hea hinnapakkumise? Jäta meile oma kontaktandmed ning meie konsultant võtab Sinuga ise meili või telefoni teel ühendust ning lepib kokku täpse kohtumisaja. Kohtumiseks kulub aega orienteeruvalt 45 minutit. Pärast kohtumist paneb meie konsultant nädala jooksul Sinu jaoks kokku hinnapakkumise ja 3D visuaali.

NB! Kohtumiseks tuleb aeg kindlasti eelnevalt mõne meie konsultandiga kokku leppida.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.