Köögimööbel

Valmistame Sulle eritellimusel köögimööbli, kasutades kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale, mehhanisme ja kodumasinaid. Köögimööbli uste valikus on nii melamiinist, värvitud MDFist, puidust, kui ka Nano tehnoloogial põhinevaid materjale.

Töötasapindadest pakume materjale alates kõrgsurvelaminaadist, lõpetades graniidi, kvartsi ja keraamikaga. Meie meistrid mitte ainult ei paigalda Sinu köögimööblit, vaid ühendavad vee- ja elektrivõrku kõik kodumasinad ja valgustuse.

Pakume alati oma klientidele terviklahendust ning anname üle täielikult funktsioneeriva köögi. 

Garderoobikapid

Garderoobide puhul müüme kvaliteetset ja paljude eestlaste usalduse võitnud brändi Tank. Tanki garderoobide suurimateks eelisteks on lai uste ja sisu materjalivalik, karkassi puhul kasutatav tugev ja vastupidav 22 millimeetrine mööbliplaat ning kvaliteetsed vaikselt sulguvad ustesüsteemid.

Ühtlasi ei ole Tanki valikus ainult lükanduksed, vaid ka kõrvale avanevad käänduksed ning ennast kokku voltivad hõlmikuksed.

Garderoobi on võimalik lasta paigaldada ka mitmesuguseid lisasid: alustades kinga- ja pükstehoidjatega, lõpetades nutikate valguslahendustega.

Saada kiri

Soovid, et teeksime Sinu mööblile hea hinnapakkumise? Jäta meile oma kontaktandmed ning meie konsultant võtab Sinuga ise meili või telefoni teel ühendust ning lepib kokku täpse kohtumisaja. Kohtumiseks kulub aega orienteeruvalt 45 minutit. Pärast kohtumist paneb meie konsultant nädala jooksul Sinu jaoks kokku hinnapakkumise ja 3D visuaali.

NB! Kohtumiseks tuleb aeg kindlasti eelnevalt mõne meie konsultandiga kokku leppida.